Advertisements

Fundashon JAG tabata tin awe 8 di desember 2019 numerashon di partisipante nan pa Elekshon nan Reina, Prens i Pancho Hubenil I Adulto I tambe Rei I Reina Tiner na Landhuis Klein Kwartier.

Fundashon JAG tabata tin awe 8 di desember 2019 numerashon di partisipante nan pa Elekshon nan Reina, Prens i Pancho Hubenil I Adulto I tambe Rei I Reina Tiner na Landhuis Klein Kwartier.

Naturalmente prensa tabata tin e oportunidat pa sera konosí mas di aserka ku tur e partisipante nan. Fanátiko nan di e diferente partisipante nan tambe tabata bon representá.

Highlights di e aktividat di e atardi aki kual tabata e numerashon di kada partisipante na Elekshon nan Reina, Prens I Pancho Hubenil I Adulto I tambe Rei I Reina Tiner Karnaval Kòrsou 2020. I tambe e seremonia kaminda kada bario di Kòrsou a instala nan Reina, Prens i Pancho nan Adulto Karnaval Kòrsou 2020. paso bario ta hasi Kòrsou.
Kada Reina, Prens i Pancho Adulto a risibí nan lent riba kua tin e bario ku nan ta representá.

 

Elekshon Hubenil:

Reina: Prens I Pancho:

  1. Shaneda Luciana 1. Al-shawn Obispo I Orlando Zimmerman
  2. Ariana Winterdaal 2. Giovanni Abath I Thaveon Donker
  3. Tyshandrilleys Ignacio 3. Jai-Lan Germain I Sydrione Soliana
  4. Sarisha de Palm 4. Earlyson Cafsia I Orlando Zimmerman
  5. Vigdalis Lodovica 5. Railipo Martina I Raimison Martina
  6. Naisantely Melfor 6. Thayzhean Aniseto I Tishen Picus
  7. Stephany Offerman 7. Jadiël Pinedo I Surantly Leito
  8. Sarina Subaran
  9. Zheenha Aniseto
  10. Quengenah Dorand

 

Elekshon Tiner:

  1. Eithelson Cadeau I Rishaina Adamus Troeman
  2. Dievenier Hamen I Roshainy Windster
  3. Kyon Chirino I Rashailis Martis
  4. Braxton Semerel I Kev-Aina Reina Johanna
  5. Caldeno Reyer I Judriën Torbed
  6. Errol Cordero Reyes I Hope-Divine Janga

 

Elekshon Adulto:

Reina:       Bario:

  1. Kimberly Martis  Punda
  2. Denise Janga Barber
  3. Naftaley Pieternella Kenepa
  4. Shuany Melfor Scharloo
  5. Angelique Girigori Westpunt
  6. Ruvenka Koeyers Montaña
  7. Nissah Libiee Jandoret
  8. Ryandra Cicilia Boka Sami

 

Prens I Pancho:     Bario:

  1. Ruwandy Regales I Quinten Brunken Otrobanda
  2. Marvin Martina I Edsert Elizabeth Bonam
  3. Engelbert Kramers I Friefabian Plantijn Marchena
  4. Sergie Beltran I Jordon Anthony Sta. Rosa
  5. Shuwender Rosini I Jonathan Walle Suffisant
  6. Urshwin Manuela I Enurgel Isabella Sta. Maria

 

Tambe e partisipante nan a presentá nan mes den trahenan Kreativo Karnavalesko di Futuro I e atardi aki a skohe “ the Best Futuristic Design”, kendenan a resultá:

Hubenil:

  1. Sarisha de Palm 
  1. Thayzhean Aniseto I Tishen Picus

 

Tiner:

  1.   Kyon Chirino I Rashailis Martis

    Adulto:
  2.   Nissah Libiee
  3.   Marvin Martina I Edsert Engelbert

 

Tabata un anochi hopi plasentero kaminda kada partisipante a trese inovashon nan ku mira pa Karnaval di Futuro!

 

Advertisements

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: