Minister Javier Silvania De minister GMN heeft vandaag een spoedopdracht gegeven om twee generators te kopen voor Betesda en Hospice.
Minister Javier Silvania
De minister GMN heeft vandaag een spoedopdracht gegeven om twee generators te kopen voor Betesda en Hospice.
Bij uitval van electriciteit vallen de zuurstofmachines uit. Er is ook iemand die in de airco moet blijven liggen anders raakt ze oververhit door de kanker. Vorige blackout was iemand overleden en de kamer kon niet gekoeld worden waardoor de familie geen afscheid kon nemen en dat gaf natuurlijk veel drama.
Vooruitlopend op de financiële bijdrage die de minister aan Betesda zal toekennen om acute nood te ledigen, zoals de aanschaf van materiaal, heeft de minister vandaag opdracht gegeven om een generator met de hoogste spoed te installeren om levens te redden.
Nos
ta bati pa nos ansiano nan.

639114718427035"
639114718427035"

