Resultado i Skema di wega BEVEKO BRIGHT BASEBALL WIKENT 31 yuli/ 1 ougustus na Tio Daou Ballpark

Baseball and glove Bat equipment lying on a green meadow

 

Resultado i skema di wega BEVEKO BRIGHT BASEBALL

RESULTADO LIGA 50

Vosama 7 – Otrabanda 2

Pitcher Ganado a resulta Hubert Perozo i miho na bate pa Vosama tabata Aldrin Paesch di 2-2

Pitcher perdedo ta Clemencia i miho bate pa Otrabanda tabata Baromeo, Sterling, Ranis i Maduro di 1-1.

 

RESULTADO LIGA 40

 

Jandoret Raiders 8 – Sta. Rosa Memories 6

Pitcher Ganado a resulta Earl Virginia I miho na bate pa Jandoret tabata Charlton van Thijs di 3-2

Pitcher perdedo ta Edmond Martina I miho bate pa Sta. Rosa tabata Michelangelo Cijntje di 3-2

 

Marchena Stars 16 – Marlins 2

Pitcher Ganado a resulta Wendel Elizabeth I miho na bate pa Marchena tabata Jair Josepha di 4-3 I Jurien Martina di 2-2. Ivar Martis I Jurien Martina tur dos tabata tin 1 HR konekta.

Pitcher perdedo ta Orlando Gerard I miho na bate pa Marlins tabata Carlos Madero di 1-1

 

Yesterday 11 – Azucar 4

Pitcher Ganado a resulta Pernell Sprott i miho na bate pa Yesterday tabata Victor Hernandez di 4-3

Pitcher perdedo ta Orlando Gerard i miho na bate pa Azucar a resulta Winston Kirindongo di 3-2. Thierry Goeloe tabata tin 1 HR konekta

 

Sta. Maria Pirates 7 – Bulldogs 1

Pitcher Ganado a resulta Amador Nita i miho na bate pa Sta. Maria tabata Amador Nita di 2-2 i Eldred Estanista di 3-3

Pitcher perdedo ta Lester Victoria I miho na bate pa Bulldogs a resulta Djurick Pietersz, Railison Isenia I Ryan Samuel tur di 2-1

 

Isla Crackers 5 – Quality Stars 4

Pitcher Ganado a resulta Orsendo Clemencia i miho na bate pa Isla Quincy Kook I Charly Merite di 2-2. Verney Jansen tabata tin 1 HR.

Pitcher perdedo ta Eduardo Lovera I miho na bate pa Quality a resulta Emile Haswell di 3-2 I Herman Gumbs di 1-1

 

The Brothers 11 – Vosama 9

Pitcher Ganado a resulta Wendell van het Kruys i miho na bate pa The Brothers ta Jairo Burnett di 3-3. Richel Angela tabata tin 1 HR

Pitcher perdedo ta Xaviero Avastia Humphrey Noor, Jesus Gonzalez I Charles Daal di 3-2

 

 

SKEMA DI WEGA BEVEKO BRIGHT BASEBALL WIKENT 7/8 DI OUGUSTUS NA VI JANSEN BALLPARK

 

DJASABRA 7 DI OUGUSTUS

10:30 MARCHENA STARS VS ISLA CRACKERS

13:00 THE BROTHERS VS STA.ROSA

MEMORIES

15.30 STA. MARIA PIRATES VS MARLINS

 

DJADUMINGU 8 DI OUGUSTUS

 

10:30 QUALITY STARS VS YESTERDAY

13:00 BULLDOGS VS VOSAMA

15:30 AZUCAR VS JANDORET RAIDERS

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Contact us



Connecting...
created by TelegramWordpress.com
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: